| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata triviatistii in fanteziile tale?
Da chiar...cati useri stiti cum arata? Adica in realitate. Stiu si eu cativa. tongue laughing
Pe Douby si Sweety nu le stiu crying

29 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Um,stiu doar cativa si sunt toti hidosi.Imi lacrimeaza ochii cand ma uit la poze cu ei.

| Doub a răspuns:

Heheheheeeee.smugsmug.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Meow! te loooog, alata-mi cum alati. Meow

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuup.sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ma pun pe plans...acum sincer, de ce nu vrei? Nu as pune poza nicaieri. Nu sunt genul de om care sa-si bata joc. *exceptand unele raspunsuri de la trivia*

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu ai face asta, da' prefer sa raman anonima.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

* Serios, are dreptate. Eu nu am patit nimic.
Nu isi bate joc, nu arata nimanui.*

Continuati...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Puteai sa-i spui lui Doub..ca sa vada, ca asa.

| KamaSutra a răspuns:

Surprinzator,ca niste oameni normalilaughing

Si acum realizez ca nu stiu cum arata niciun uselaughingcrying

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Tu cum arati?

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Par lung, roscat si mov, ochi caprui(meh), scunda, slaba...

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

Uuuuu...esti roscata ^.^
M-am gandit si eu sa ma fac roscata, dar parca-mi pare rau de par. roscatul e frumos. happy

| AirănMeidăn a răspuns:

"fantezii"
ce ciudat suna
pai, stiu cum arata 2 useri, si inca(,) cativa care au avatarul cu ei
restul... nu-mi pasa

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Si nici nu o să știi. tongue
Eu stiu cum arata doar DogMX. A, da, si tu.

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Si pe cine mai stii?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Atât. Știu cum arătați tu si DogMX.

Nu vei afla niciodată cum arăt! tongue

| Croampa a răspuns:

Sunt frumos! love struck

| TiberiuFasole a răspuns:

Daisuki, inainte sa vad poza, cum am auzit de Lorena, am crezut ca e blonda, slaba cat de cat, pe Doub par negru inalt si atat, pe Airon o fata cu par bob, si atat.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru TiberiuFasole):

am parul lung pana la cot
naspa, n-ai ghicit

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Slaba? da..sunt slaba, de ce sa mint. Oricat as manca, nu se pune nimic pe mine.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai cumva un frate/sora mai mare/mai mica care sunt mai grasi? Daca da esti exact ca fratele meu.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Sunt singura...din pacate. sunt cea mai slabanoaga din familie. nici ai mei nu-s grasi.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica "din pacate"? Tu stii ce chin e sa ai un frate mai mare? Sa ai un frate mai mic e uneori amuzant, dar mare e un chin, mai ales la impartitul PC-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am nici o fantezie cu nimeni.
Mai degraba vad o fantezia de a lui Doub, aceea fiind sa se spele pe dinti cu ciocolata.

Doar pe tine te stiu.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

blushing.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar pe mine? Ma simt speciala. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar pe tine sad
As vrea sa stiu pe mai multi, dar...Asta e sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu doar pe tine te stiu.
In rest, MinerX probabil e imbracat in costum de motociclist, Doub probabil are hainele patate de ciocolata, Sweety nu stiu, cred ca arata ca tipa din imaginea de profil, AiranMeidan...habar n-am iar restul n-am nicio idee.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce speciala ma simt. ^.^
acum ca stau sa ma gandesc, te stiu si pe tine si pe prietenul tau...ciudat thinking