| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare acest super anunţ? http://mercador.ro/......15inB.html

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E super; super-anunțul-lunii.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Este amuzant, atata timp cat Mercador nu este umplut de astfel de postari. Daca sunt putine nu e problema, e chiar amuzant, dar daca lumea va pune exagerat astfel de postari, site-ul va deveni un..."desert turcesc".

Ah, suntem la T/A, stai...am eu telefoane de vanzare, dar nu iPhone, imi dai macar un purcel mic pe ele? Sau o scroafa moarta, cum vrei. Mi-e tot una.

| zurick a răspuns:

Deosebit de...
*s-a luat lumina gurii mele*

| suităr a răspuns:

*ia o lingură de Danonino*
Mhm...să-l sun pe Văru'.N-am ''smartfeon''.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mişteaux.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mercador sus răsare iar okazii moare!

| M1hai a răspuns:

laughing) prea tare

Răspuns utilizator avertizat
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Ce crezi? am pus si eu un anunt la misto cu un "purcelus" de vreo 120 kg si la cateva zile m-a sunat unu sa vina, sa-l cumpere... laughing))

| anonim_4396 explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Pai daca scria ca doar vinde porci era un anunt normal, dar e misto cu ce vrea să-i schimbe

| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Misto.

| Snickers12 a răspuns:

Dă mare şukarime, ăhă.

| MercadorRo a răspuns:

Buna tuturor happy

Si noi credem ca este amuzant. Asta nu inseamna ca suntem mai putin vigilenti, ba dimpotriva, dar un zambet, o gluma sunt binevenite oricand.

Intreaga echipa Mercador (si mai ales echipa de moderare si suport), va doresc o zi reusita si plina de umor, asa… in generalwinking