| anonim_4396 a întrebat:

D k v-a batetzi joc de mine? D k respendeti in vrejeala la intrebarile mele? Sunt eu cam nebagata in seama? Haide`ti ceretiva scuze ca sa ma simt mai bine!
rolling on the floorlaughing

Răspuns Câştigător
| idanna a răspuns:

Care te-a suparat ca eu ma duc sa-l parasc....numa ase de ciuda!

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Offff, lasa-i ca nu stiu ce faclaughingsper ca nu te am supi eu?happy

| Flav a răspuns:

Usor, usor, sari din inima mea silvia.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Silvia eu nu te-am suparat nu?love struck

| maryana5 a răspuns:

@enigma! silvia are 13 ani :O?!
ha! teapa eu am 14 tongue
laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

rolling on the floor
silvia, ce-ai patit?:O

| ---droid-kid--- a răspuns:

Am facut eu cv?

| Simon_7286 a răspuns:

Nu stiu cat de multe ai venit sa aflii aici pe net dareu am venit sa ma distrez. accepta micile rautati, ironii ca n-ai ce pierde

| knnight a răspuns:

Dar cine te-a suparat asa:p

| SLeVeN a răspuns:

rolling on the floor) skz nujtiam k esti nebagata an seama de bajetii d p TPU.ro rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce noroc ai tu ca ai numai 13 ani... laughing