| BlueOctober a întrebat:

De ce ne gadilam? adica de e radem? e chair ciudat cand nu stii raspunsul...

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Răspunsul există; caută-l pe net.

| BlueOctober explică (pentru Musique):

Jesuse! serios? nu stiam mi-ai luminat dimineatabig grin la fel dai raspunsuri si cand cineva intreaba "mai este 2 saptamani pana incepe scoala cu ce sa ma imbrak"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlueOctober):

Mai este, maică, mai este.

| BlueOctober explică (pentru anonim_4396):

Oh daaaaa!

| Fiction a răspuns:

Da,si scaunul invelea marmota in ciocolata.

| BlueOctober explică (pentru Fiction):

LOL esti noob, am uitat sa precizez ca intrebarea era pentru oameni maturi nu pentru pokemonibig grin asa ca agrafioara pentru par ieftina ce esti pastreaza-ti comentariile sau raspunsurile de balta pentru tine cand te scoli dimineata si observi ca ai aceeasi fata botita si si...lasa ca stii tu

| Fiction a răspuns (pentru BlueOctober):

Ba tampitule, mars de la T/A daca nu stii de gluma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat nu?

| floriasdfg a răspuns:

Mda.