| anonim_4396 a întrebat:

Deci,de cand a aparut GroparuVesel cu povestea si cu lopata lui,multi ati inceput sa cersiti atentie dandu-va drept : iepurele lui,fratele lui sau dand raspunsuri care fac referire la persoana lui,numai asta vad mai nou la aceasta categorie! Daca vreti neaparat sa va faceti remarcati,sa primiti atentie, etc..veniti si voi cu ceva original,nu copiati ideile altora pentru a fi apreciati,nu asa merg lucrurile!
De ce faceti asta? Nu va face deloc mai amuzanti sau interesanti, daca asta credeti.

23 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Dramatic fox...Ai cele 3 canistre de benzina si brelocul-lopata.
*ii da cele 3 canistre de benzina si brelocul-lopata*

| GroparuVesel a răspuns:

Da' chiar! Ce mai face "fretemiu-disperatdupaatenite-plangacios-o-dramatic"?

| Foxyyyy a răspuns (pentru GroparuVesel):

Yeey,multumesc frumos! Vezi ce draguta sunt?!
Nu stiu ce face fratiorul tau, l-am incurajat putin, pentru ca imi era mila deja.Nu ''dramatic fox'', doar ca incepusera sa exagereze pe tema asta ''ajutoarele tale'', la orice intrebare se gasea unu, te cam iubeste lumea smug!

| Xtadelo a răspuns:

Pam pam

| Ashadow a răspuns:

Dezvaluiri socante.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se bazează pe mentalitatea lui Bendeac. Dacă un rahat li se pare lor amuzant, trebuie să ne arate şi nouă cât de amuzant li se pare lor acel rahat.

| Polaris a răspuns:

Mi se rupe, vrem noul TPU the Movie, Cretaker. T rooog puppy dog eyes baga-ma si pe mine in comic puppy dog eyes

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu zic sa i se dea drepturi de autor, groparului; macar se alege cu ceva.

| PikachuPufos a răspuns:

Oameni diferiţi cu mentalităţi diferite.
Eu nu fac parte din famila aia C: Eu voi rămâne Pikachu forever. :3

| JustMusic a răspuns:

Si,insfarsit,s-a gandit cineva sa le zica in fata ca-s penibili.

| GroparuVesel a răspuns (pentru JustMusic):

Bitch please, a fost la interventia mea.Am pus pariu ca n'are tupeu.Am pierdut 3 canistre de benzina si un breloc-lopata.

| JustMusic a răspuns (pentru GroparuVesel):

Data viitoare nu pune pariu cu o roscata.

| Foxyyyy a răspuns (pentru GroparuVesel):

Imi pare rau, honey.Ti-am si spus ca aveam de gand sa fac asta, cu sau fara pariu. happy

| Foxyyyy a răspuns:

Tu chiar ai probleme.Eu analfabeta?laughing) Uita-te cum scrii apoi comenteaza.Moldovei se scrie cu M, nu cu m.Esti chiar penibil/a, comentezii aiurea de altii fara sa ai motive si in schimb tu esti cel/cea care este un specimen esuat.

| Snowal15lea a răspuns:

Cum spune DD : Senzational, chiar aici pe TPU. Pfff, te supara cevala numele meu. Daca sunt capra si fericita mare chestie.laughing)

| Foxyyyy a răspuns (pentru Snowal15lea):

Nu ma supara nimic pe mine, doar ca esti si tu enumerata mai sus.Ma bucur ca a raspuns cineva din aceasta categorie. laughing

| Snowal15lea a răspuns (pentru Foxyyyy):

In sensul ca nici n-am stiut cine este GoparulVesel rolling on the floor. Am pus numele la nimereala laughing.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Snowal15lea):

Bine,dar cine a zis ca ma refer la nume?happy Nu, nu ma refeream strict la asta.

| Snowal15lea a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ok, stiu oricum ca unii nu au ce cauta pe aiciwinking si ma bucur ca cineva le-o spune in fata. Bravo Roscato happy

| Musique a răspuns:

Groparul ne sapă viețile.

| OskarRM a răspuns:

Dobitoci,dom`le,dobitoci!

| Leocerba a răspuns:

Chiar...

Răspuns utilizator avertizat