| wdexwjmwd a întrebat:

E adevarat ca pe 31 decembrie vine sfarsitul lunii?

123 răspunsuri:
| StefanSK8er a răspuns:

Pe 21 ma ****

Răspuns utilizator avertizat
| StefanSK8er a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da ma ai dreptate n-am vazut

| floresdemayo a răspuns (pentru wdexwjmwd):

laughing Dar știe să citească?

| Bogdan_Candea_1991 a răspuns:

Da

| Roxanyka98 a răspuns:

Daca da...gandeste pozitiv nu ratezi Craciunubig grin!

| AhmedA23 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa scrii 21 decembrie laughing nu 31 P.S numai dumnezeu sti cand va veni sfarsitu lumi si eu nu vreau sa mor ci sa traiescwinking

Răspuns utilizator avertizat
| AhmedA23 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Ce vrei ma? happy

Răspuns utilizator avertizat
| MiraTG a răspuns:

Daca patesti ceva la ochi sau chiar ii vei inchide si nu mai vezi e posibil sa pierzi luna si atunci ala va fi sfarsitul lunii...pentru tine.
Cat despre sfarsitul luMii....relaxeaza-te ca nu vine

| VladRusu2012 a răspuns:

Nu cred ca va veni fiindca am lucruri care expira in 2013 rolling on the floor. Acum sa lasam gluma nu va veni nici un sfarsit doar o sa vina anul nou! Este foarte putin probabil sa vina! FUNDA?

| Paco00 a răspuns:

Ba laughing))))))))))))))))))))))))))) sf lunii decembrieeee

| duvleaandrei a răspuns:

Eu zic ca pana vine sfarsitu lumi copii copiilor mei vor avea 888 de ani laughing)

| karlykarla18 a răspuns:

Eu am auzit de varianta pe 21 adica maine! Dar nu cred!

| AdyLazar a răspuns:

Pe 31 decembrie vine sfarsitul luNii și anului nu al luMii!

| analara22 a răspuns:

Da sigur sfarsitul anului 2012

| ada_6227 a răspuns:

Eu stiam de 21 decembrie! Si nu, nu va veni sfarsitul lumii! Pe 21 decembrie va fi solstitiu de iarna si nimic mai mult!winking