| wdexwjmwd a întrebat:

E adevarat ca pe 31 decembrie vine sfarsitul lunii?

123 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Eu zic sa nu il mai astepti si sa te sinucizi de pe acum.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bine ca n-ai scris... sfârșitul lumii!
Măi, pe 31 decembrie "vine" sfârșitul anului!

| Minks a răspuns:

Da, sfarsitul lunii decembrie, e adevarat. happy

| IoNyXxX a răspuns:

Sfarsitul lumii este pe 21 decembrie, nu pe 31!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Hei, sfarsitul lunii, nu ..lumii! Neatentia asta!

| Raluutsa a răspuns:

Aberatii! Sfaristul lumii nu va exista! Dumnezeu are o soarta hotarata pentru fiecare dintre noi! TOTI LA TIMPUL LOR..nu toti deodata kiss

| rutanklan a răspuns (pentru floresdemayo):

Userul lunii august, la sfarsit de luna se cere cate un sacrificiu oricum.

| ada_6227 a răspuns:

Eu stiam de 21 decembrie! Si nu, nu va veni sfarsitul lumii! Pe 21 decembrie va fi solstitiu de iarna si nimic mai mult!winking

| dracu14 a răspuns:

Da

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Budbundy, te jertfești? Te dai ofrandă happy?

| rutanklan a răspuns (pentru floresdemayo):

Depinde pentru ce, poate merita, poate nu.

| StefanSK8er a răspuns:

Pe 21 ma ****

| IMC90 a răspuns:

Ma, astia zic ca cica pe 21 vine sfarsitul lumii laughing Mai naspa e ca ma prinde la munca (ora 13.11) rolling on the floor
O sa mor pentru tara si popor.
L.E: e adevarat, pe 31 vine sfarsitul lunii laughing Daca nu murim pe 21 rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| duvleaandrei a răspuns:

Eu zic ca pana vine sfarsitu lumi copii copiilor mei vor avea 888 de ani laughing)

| StefanSK8er a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Da ma ai dreptate n-am vazut

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru wdexwjmwd):

laughing Dar știe să citească?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Hai să zicem că anul e deja sacrificat. Tu ce ai fi dispus să sacrifici? Excludem... purcelul big grin!

| Pricked a răspuns:

Complet adevarat!

| rutanklan a răspuns (pentru floresdemayo):

Timpul pierdut sa ma gandesc la astA? purcelul nu se sacrifica, se exorcizeaza si apoi se papa cu muraturi happy

| IMC90 a răspuns (pentru floresdemayo):

Te sacrifica pe tinehee hee

| WR104 a răspuns:

Sfarsitul anului, doar atat.
Sarbatori fericite!

| Woodenpints91 a răspuns:

Câţi inapţi au citit lumii în loc de lunii laughing
Ori lumea nu e atentă când citeşte întrebările, ori e din cauza sutelor de întrebari despre sfârşitul lumii ce s-au pus în ultima vreme.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru IMC90):

Pe mine?! Poate dacă eram... Șeherezada laughing!

| WhatheWow a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Multi au nevoie de un psihiatru!

| IMC90 a răspuns (pentru WhatheWow):

Lol, tocmai tu te-ai gasit sa zici asta? laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru rutanklan):

Lasă-l pe Hombre să-și exorcizeze caprele (oricum e mereu prezent la "religie"), nu exorciza tu purcelul, eu zic sa sacrifici un pic din avatar, să scrii si tu acolo... Father says Yes GIRLS laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

De ce n-aș fi? "Eu nu mă tem de Dumnezeu, căci îL iubesc. Iubirea adevărată alungă teama!"

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru floresdemayo):

Yuhu