| ubialtau a întrebat:

Hai sa radem! ziceti-mi si mie o gluma! vreau sa rad:* cea mai buna gluma primeste fundita! le votez pe toate!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

3 barbati ajung la poarta Raiului
primul e intrebat
-de cate ori ti-ai inselat nevasta
-niciodata
-pentru ca ai fost sincer primesti un Bmv sa te plimbi cu el pe aici
al doilea
-de cate ori ti-ai inselat nevasta
-de 2 ori
-mda.nu e prea bine dar fie ia un Fiat si plimbate prin Rai, pe aici, cu el
al treilea
-de cate ori ti-ai inselat nevasta
-de 20 de ori...
-off.nu-i bine dar ca ai fost sincer uite o Dacie sa te plimbi cu ea.
dupa ceva timp cel cu Bmv-ul se intalneste pe cel cu Dacia.cel din Bmv plangea
-dc plangi?
-a murit nevastamea.si am vazut-o.crying.se plimba pe role, prin Raicrying... sper ca e bun...lollaughingsper ca v-ati prins.sorry daca am greseli dar m-am grabit. bye!

1 răspuns:
| ionaxel a răspuns:

Cum faci ca o blonda sa nu se plictiseasca o pui sub un birou fara colturi si o pui sa caute colturilelaughing)))