| marian_9218 a întrebat:

Ziceti-mi zi mie o gluma buna! vreau sa rad! cea mai buna funda primeste fundita! primele 10 vot!

5 răspunsuri:
| L3GENDAR3L a răspuns:

Bula in china se lupta cu un ninja se tot lupta pana la urma hotarasc sa dea fiecare o lovitura.
Da ninja una lu bula in gura se trezeste peste doua zile si il itreaba:
-Cea fost asta ma?
la care ninja :
-Cheia Dragonului.
Da si bula una se trezeste ninja peste 2 saptamani si intraba :
-Asta cea fost ma?
la care bula :
-Cheia Franceza!
laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la un amic atent. Dupa aia sa ridice un deget! Sa vezi de care razilaughing

| AnneeQ a răspuns:

rolling on the floor))cea mai bună glumă-i a lui cata

| Tibi14 a răspuns:

Il vede James Bond pe Jean-Claude Van Damme si ii zice:
-Bond, James Bond!
La care van Damme raspunde:
-Damme, Van Damme, Claude Van Damme, Jean-Claude Van Damme