| denisze15 a întrebat:

Am o intrebare...care e inghetata vostra preferata? Mie imi place mult inghetata oreo. :3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia care nu se topeşte niciodată smug

Păi am o gamă variată, dar îmi place mult Twister de lămâie.
Sau cu ciocolată belgiană.
Sau cu vanilie sau caramel.
Dar aia turcească e genială.

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns:

Corrrrso.

Kill me, pls.

| MaliciousDeath a răspuns:

Daca-mi cumperi inghetata de cacao, cu bucati de ciocolata in ea si cu topping de ciocolata, pff, mai ca te-as lasa sa-mi atingi podoaba capilara.

| Ashadow a răspuns:

Nu e ca si cum ma dau in vant dupa dulciuri dar
Mc Flurry cu lion si ciocolata
sau
cu Oreo (dar taranii nu mai au >< MANCATI CHIFTELE FwaCKING OBSEDATI DE MCD'S)
DAR
nu cu Baci cah Baci hua Baci nu-i bun.

| suităr a răspuns:

Siiiincer dacă ar fi să aleg aș alege Corso cu lămâie.

| Fernando9Torres a răspuns:

De lamuie...

| SabinaQueen a răspuns:

Corso si cu inghetata cu aroma de guma.

| SabinaQueen a răspuns:

Apropo si mie.

| Furculingură a răspuns:

Orice vine de la automat.

| Lαrisα a răspuns:

Best. big grin
Sau orice inghetata cu ciocolata. love struck

| SmileyQueen a răspuns:

Corrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrso cu aromă de ciucalată sau de gumă Turbo...e asa de Turbo că am alergat un kilometru şi tot n-am obsit (şi mi-am scris toate temele de vacantă fără să leşin.)

| GabrielaIoana a răspuns:

Big Milk vanilla

| denisze15 explică (pentru SabinaQueen):

Si mie imi place cea corso happy