| albaKiara a întrebat:

Hey ca sa ne trezim si noi un pic ce zice-ti sa facem ceva pe celelalte categorii, nu stiu ma gandeam sa mergem intr-o categorie mai serioasa gen religie unde toti sunt morocanosi si sa punem intrebari stupide si fara sens ca la T\A sau propuneti voi ceva de facut in grup! happy

4 răspunsuri:
| suit?r a răspuns:

Am...nu cred ca vrei sa ii deranjezi pe cei de la celelalte categorii.Cei de la gastronomie sunt mai funny, restul straight face toata ziua.Nu te sfatuiesc sa facem asta, ca de nu, o pun pe Phincey sa-l pupe pe Phineas!

| Diavolcata a răspuns:

Nasol.

| RetardedRacoons a răspuns:

Imi pare rau dar ti-au luat-o altii inainte, deja pun crestinii intrebari stupide si fara sens.