| CannbalCorpse a întrebat:

Hey lome vreau shy eu statusuri cul ca sami imprsionez colegele de clasaaa :X
Cele may buny pymesk funda

60 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mda,"amuzant".

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns:

Oh,dar vai, lumea chiar ia în serios 'întrebarea' asta. Câte faceţi pentru o fundă, penibililor.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

HeYi,Cy pWp.StAtWsUryLeh AlLeAh BoOnEh`s LwAtHe DeJaHh...

Sper ca te-am ajutat, stii tu, imi place sa ajut.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Hahaha! rolling on the floor Deci, am ras cu lacrimi rolling on the floor

| FartsMaker a răspuns:

Esti dovada vie ca omul poate traii fara creier

| CannbalCorpse explică (pentru FartsMaker):

Ai citit la ce categorie este postata intrebarea?
Sau tu comentezi doar ca sa te afli in treaba?

| FartsMaker a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Bah frate asta e statusul doar ca sa nu zic ca eu zic ca tu, te-ai prins?

| FartsMaker a răspuns (pentru ஐஐ):

1.dati o palma
2. uita-te la categorie
3.mai dati o palma

Răspuns utilizator avertizat
| FartsMaker a răspuns (pentru MihneaTheLegend):

Daca esti atat de destept poti sa-mi zici unde am gresit?

Răspuns utilizator avertizat
| FartsMaker a răspuns (pentru MihneaTheLegend):

Pai ca sa stii asa am scris dar apoi, apoi am fost atentionat ca nu am scris corect de catre site si nu mi-am dat seama ca ma atentioneaza am crezut ca ma intreaba daca vreau sa-l public sau sa-l editez.App si eu la romana am trecut cu 9, 79

| ILoveTacos a răspuns:

WoW uite niste statusuri faine :* :*

YOLO all the timeee yaaay

I lov yu yu lov my we luv Justin Beibeyer

Yo sunt asa jmecher ca-mi cad totate la picioare

Iubesc shoppingul mai mult decat imi iubesc familia yay!

Loome eu am oonshpe ani love struck si m-am indragostit si o sa ma sinucid pentru. el pentru. cal iubeeesc!

NaM NeVoIe De NoTe BuNe Cand Am SwAG...

Baby nu thresa ne deshpartzim, orele le numarr pan-ne intalnim love struck :* :*

Răspuns utilizator avertizat
| FartsMaker a răspuns (pentru MihneaTheLegend):

In ce clasa?

| CannbalCorpse explică (pentru FartsMaker):

Iti dai seama ca prin raspunsul tau "Bah frate asta e statusul doar ca sa nu zic ca eu zic ca tu, te-ai prins?" dai dovada ca nu sti sa scrii romanesti, ce ai tastat tu acolo nu are nici o logica.
O zi buna.

| AnonimuszWss a răspuns:

Sper ca a fost o ironie asta, daca da, e groaznica.

| CannbalCorpse explică (pentru ILoveTacos):

Vay pysy ce smechere sunt :X :*:*
rolling on the floor.

| CannbalCorpse explică (pentru AnonimuszWss):

Îţi dai seama că intrebarea era pusă la mişto, nu cred că cineva ar tasta aşa groaznic.

| FartsMaker a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Deci fara virgula nu intelegi, atunci o sa rectific:Bah frate, asta e statusul, doar ca sa nu zic ca eu(nu am creier), zic ca tu. acum te-ai prins?

| FartsMaker a răspuns:

Auzi ma tu nu intelegi ca deoarece n-am scris cu diactritice site-ul m-a corectat?

| AikkoxD a răspuns:

Ia-o cum vrei.

| BlackVeil a răspuns (pentru AikkoxD):

Fundă,fundă,fundă,fundă,fundă,fundă...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

E baiat, e clar ca nu vrea statusuri.
Are raspunsuri normale, nu e genul care sa ceara asa ceva.laughing

| GasaiYuno a răspuns:

Esti cocalar? Mai intai esti analfabet, nu sti engleza si de ce naiba folosesti "y"?

| CannbalCorpse explică (pentru GasaiYuno):

Esti proasta? Sau nu sti sa citesti ca intrebarea a fost pusa la T/A?
Cand o sa inveti sa citesti categoriile atunci sa comentezi pana atunci, taci copil copac ce esti!

Răspuns utilizator avertizat
| GasaiYuno a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Ia-o in gura. Poate am chef sa jignes. Problem?

| FartsMaker a răspuns (pentru MihneaTheLegend):

Parca ai zis ca cu 9.82, in fine nu mai conteaza.PACE