| GEORGY_4531 a întrebat:

Hey! sunt clasa a-7-a si nu stiu cum sa imi fac parul pentru luni la scoala, am paul lung si drept! funda pentru cel mai bun raspuns!

11 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Rade-ţi părul.Te referi la ăla de la piz.dă,aşa-i?
Sau mai poţi să-ţi faci o creastă de punkist pe muntele lui Venus,o freză afro,un permanent,îl îndrepţi cu placa,îl filezi şmecheros.
Marş pe la alte categorii, cum ar fi Biuti&Feşăn.
Greu tare trebuie să fie să alegi o categorie, sigur îţi trebuie minim 140 IQ-ul, plus că sunt atâââtea, îţi fug ochii nu alta.

| AlinaaAli a răspuns:

Daca nu vrei sa mai fie drept, degetutele in prizabatting eyelashes

| GodInLol a răspuns:

Ai gresit categoria si ce dra...
Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

Răspuns utilizator avertizat
| lookinback a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria laughing

| ioanaisfetcu a răspuns:

Te tunzi 0 si scapi de griji.

| GEORGY_4531 explică:

Doamnee fereste-ma de toti prostii din lumea asta ca sunt destui

| Foxie2 a răspuns (pentru GEORGY_4531):

Stai sa inteleg...tu gresesti categoria si noi suntem prosti?
Sa te fereasca Dumnezeu! mai ales de tine desteptaciune mica.

| Polaris a răspuns (pentru GEORGY_4531):

Dumnezeu nu e acolo!