| Seducatorul a întrebat:

In afara de scopul pentru care a fost conceput la ce se mai poate folosi un prezervativ?

10 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Gumă de mestecat, balonașe, conceperea din greșeală a unui făt prost etc.

greece12
| greece12 a răspuns:

Pe post de curea de transmisie(pe distanta scurta),pentru ornat torturi (cu frisca) si salate (cu maioneza),la confectionat prastii,umflat cu heliu la orice party vor scandaliza un cvartal intreg,pe post de manusi menajere fara degete, portofel impermeabil la plaja cand nu stii cum sa intri cu banii in apa, etui de protectie pentru telefon, cizmulite pentru caini(de talie mare), etc.

| єχcєєℓ a răspuns:

Îl pui în băutura cuiva în club/party dar să fie folosit laughing

| suităr a răspuns:

Îl spargi, huehue.

| kar1GaNNN a răspuns:

Umplel cu apa si dail in cap la un prieten spunandu-i ca e doar un balon, dail sa sufle in el laughing

| W3R4 a răspuns:

în zile ploioase, când n-ai umbrelă, îl pui în cap.

| Neverwas a răspuns:

Il poti umple cu apa.
Asa supravietuiesc oamenii in jungla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai buna guma de mestecat si da "refresh" la intestin;)
http://stirile.rol.ro/......79218.html

| Oleg20 a răspuns:

Să-l umpli cu apă în loc de baloane cu apă şi să te joci.