| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

In zimbabwe altfel sta treaba!
http://www.jurnalul.ro/......93864.html

Răspuns Câştigător
| AnneBre a răspuns:

Şi se mai spune că femeile sunt neputincioaselaughing

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ok, si eu care imi doream o excursie in Zimbabwe din tot sufletul...

| Loveis4free a răspuns (pentru Bogdanux):

Lasa ca te dezolva lipitoarea, gogu si biancafetitza

| Musique a răspuns:

Cine vine cu mine-n Zimbabwe?batting eyelashes
*îşi dă seama că ăia-s negrii*
Deci mă, cine merge în Zimbabwe?

| LoL a răspuns:

Acum chiar ca le-am vazut pe toate

| MyObsession a răspuns:

Dacă era la noi, nu mă mi-am deloc.
Şi stai stai stai, CU CE îi fu*eau?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ori tipii aia erau gay, ori alea aratau prea naspa, altfel nu imi explic cum le-ar da in judecata

| ReallySomebody a răspuns:

Daca as avea rabdare sa citesc tot articolol, as avea o parere ca si ceilalti care au raspuns, insa... dupa ce am citit celelate rapunsuri.un singuur cuvant
YUCKS!

| HepiBăluns a răspuns:

Acum stiu unde o sa-mi petrec restul vietii.smug

| DNSK a răspuns:

Asta da!laughing ii urat k la ei se practica vrajitoria si asta ii pedepsita urat de tot.li se da foc si de astea.un caz o fost in urma cu 1an 2, k erau niste practicanti de voo doo prinsi, bagati intr-o groapa si li s-a dat foc! Doamne fereste.te inspaimanti ce auzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram ceva de genul:very nice ma mut in Zimbabwe pana am citit ca le recolteaza sperma...