| anonim_4396 a întrebat:

M-a pus mama sa spăl geamurile... Nuuuu! Îmi e asa lene, dar nu am ce face. Mă duc sad

22 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Du-te si lasa o funda norocosului tongue laughing

| LaughingKarima a răspuns:

Noroc mult, Diavolul fie cu tine, tinere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

M-am dus, le-am spălat si după, a zis ca nu stiu nici sa curat un gam. Le-a făcut ea si pe mine m-a pus sa le sterg după. Deci după ce ca am făcut efortul de a le curata, nici măcar recunostinta nu am primit. sad

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Awww,lasa ca te apreciez eu in locul ei : buna treaba iubire, te straduiesti tu mai mult data viitoare *ruffles your hair and kiss your forehead*. Better?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Someone I appreciate... Thanks, you are very nice, dear. happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Someone that actually appreciates me...finally,thanks God! As well, as you are very welcome sweetie, and thank you, tho I am not that nice if you get to know me, but thanks anyway.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Ow baby...you are very amazing. happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Awww, thank you :* you are too

| BlackRaven45 a răspuns:

Du-te. Norocul fie cu tine tinere jedai. *o spune cu o voce de bătrân răguşit*

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BlackRaven45):

Puterea fie cu mine. Nu o sa te uit domnita... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Sunt nu? big grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Si modest pe deasupra, ce mai, the perfect boy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TuDorEL96):

E Craciunul! Trezirea! Poate vin acum la tine...invii imediat. Auzi dar cine te-a raportat? Sau nu poti sa vezi cine a fost. Doar asa, ca sa stiu in caz de ceva. big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Ah...sunt un perfect boy. Thanks Karima! You are a perfect girl.winking

| alyely a răspuns:

Nuuuuuuuuuu...asta e crima.Cum sa faci sa ceva?! Geamurile nu se spala...O_o

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alyely):

Exact asta incercam sa spun si eu unora care m-au pus sa le spăl.happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Your welcome and thank you babe :*winking

| alyely a răspuns (pentru anonim_4396):

Offff...mamele astea...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru alyely):

Stiu...cata severitate. sad big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi eu care voiam să te invit la un pahar de tequila... Lăsăm pe altă dată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt liber maine...winking