| Staind a întrebat:

Mi-a crescut un ochi in cerul gurii. E un semn divin? Problema e ca pot sa vad cu el. Tre' sa dau cu periuta de dinti pe el? O sa ma usture daca folosesc apa de gura cu alcool? Rog seriozitate pentru ca nu mai stiu ce sa fac. Simt ca innebunesc.

9 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

E de bine... vei vedea cand ai rosu in gat!

| Staind explică (pentru Fatamuntilor):

Dar daca vad rosul in gat, asta ma face nervos?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Staind):

...e posibil! Oricine ar avea nervi cand are rosu in gat, confera un disconfort, mai ales ca iei si medicamente!

| R0R0 a răspuns:

Eu zic ca nici nu mai trebuie sa te speli pe dinti.

| Staind explică (pentru R0R0):

Nu ma spalam oricum

| R0R0 a răspuns (pentru Staind):

Vezi,nu te afecteaza cu nimic.

| Kaℓi a răspuns:

Pentru tine expresia "vezi ce mananci, ca sa nu te imbolnavesti" capata sensuri noi...

| Staind explică (pentru Kaℓi):

Asta mi-a spus si nutritionistul meu
Si s-o las mai moale cu caramelele, ca se lipesc de ochi

| Kaℓi a răspuns (pentru Staind):

Cred ca de ceapa nici nu mai poate fi vorba, risti sa te inece lacrimile.