| anonim_4396 a întrebat:

Pocaitiva! Nu mai fiti desfranati si faceti pacate trupesti! Alegeti calea dreapta! Dati la Buci!

34 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu mă pocăiesc, dar cratima aia tot nu apare.

| Doub a răspuns:

Eu recomand o carte de gramatica.big grin

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Recomanzi Degeaba.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfui. Nu-mi lua speranta.sad

| KillMePlease a răspuns:

,,Apai cu tineri d'astia nici viitoru' nu mai e ce-o fost''
Vine apocalipsa

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Da tu cati ani ai? Zici ca esti mamaie laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Si tu zici ca esti un mosnegut cu probleme diverse si nu mai fac atat caz, doamnu' nenea tanti! thumbs upwinking
15. Tu?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

22 aproape mai cochilule.La mine e completat campul de la profil.

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Uuu, e completaat, wow.
nu am avut onoarea sa-ti vizitez profilul straight face si cel mai probabil nici n-o s-o am
Apropo- ce batran esti laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Taci din gura ca as putea sa am copii de varsta ta laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ba nu ai putea, ar insemna ca ai trece-n randul adultilor la varsta de aproape 7 ani. straight face
Sa inteleg ca tu te bucuri de faptul ca esti batran... Okay, asta explica comportamentul tau dubios.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu pune la indoiala dotarea si potenta mea laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Comportamentul tau ciudat, cel putin pentru un om de 22 de ani surprise, lasa de dorit. Doar la asta te gandesti? yawn

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Tipic. Tocmai la vârsta lui e normal să se gândească numai la asta.

| KillMePlease a răspuns (pentru T0T):

Mda. Insa TPU-ul, din cate stiu eu, mna, nu este nici site de matrimoniale nici ....site pentru gandurile lui...Zis mai frumos thumbs up

| T0T a răspuns (pentru KillMePlease):

Poate.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Da nu caut iubita si am dreptul la libera exprimare, asa ca mai lasa-ma odata femeie laughing

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Mai lasa-l in pace pe JONY e de treaba.

| KillMePlease a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Au au au, am citit gresit? JONY de treaba? Serios? Adica nici nu ma mir...Tie probabil iti convine sa se vorbeasca asa cu tinie

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Eu te las, femeie.
Pa!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

P.S. Suntem la sectiunea T\A, corect? Ma comport conform cu situatia.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Mai momentan nu a vorbit urat cu minekiss

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Anonima0000000000):

Eu nu vorbesc urat cu nimeni fara sa fie cazul, cel putin nu aici, pe sectiunea asta. Problema e ca depinde de fiecare cat imi intelege sarcasmul.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Adevaaaraaat

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

P.S.- partial de acord cu ce ai zis tu...Insa categoria nu scuza unele chestii thumbs up

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nope,gresit. Problema e ca iti lipseste tie simtul umorului si iei tot ce vezi prea ad litteram.

| KillMePlease a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Asta sigur laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

mor de somn am dormit 5 ore

| kar1GaNNN a răspuns:

Aia deja este o cale stramba.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Dim pacate ai tras cu gloante oarbe, presupun.

Răspuns utilizator avertizat
| pufulescu a răspuns:

In ce pozitie sa dam parinte? Propovaduieste si lumineaza-ne!

| anonim_4396 explică (pentru pufulescu):

Pe la spate draga enorias!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai dar, daca S*xul este un pacat, Adam si Eva, cu toate ca erau creati de Dumnezeu, nu au creat urmasi? Deci practic...