| Nerek a întrebat:

pentru ultima oara, am de gand sa ma sinucid... din cauza la multe motive... pur si simplu nu mai stiu ce sa fac, vreau sa-mi iau Adio de la voi deci Adio.
P.S: Am pus intrebarea aici pentru ca e cea mai populata categorie.

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să fii iubit. :3

Răspuns utilizator avertizat
| suităr a răspuns:

Ho! Stai! Eu sper că e la caterincă.
Doar nu incerci și tu ca o cunoștință. Voi ziceți că nu aveți nevoie de susținere când e clar că aveți. Ești atât de orb și nu vezi partea bună a lucrurilor. Și de-ar fi Ciudățel aici, sigur ți-ar tine o predică despre chestiile pozitivedin viață.
Și de când e T/A populat? O - O

| Foxyyyy a răspuns (pentru suităr):

Eu m-am plictisit de copii din astia disperati de atentie virtuala, sa faca ce vor, fie ca-i pe bune ori nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Dacă o persoană își pune ochelari, nu înseamnă că e oarbă. (dacă te și prinzi)

| suităr a răspuns (pentru Foxyyyy):

Atenție? Eu am primit atenție când făceam o vomă, și-i ziceam comic. Apoi toți iși puneau acid sulfuric in ochi xD

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

1. N-am dat nimănui cu parul in cap, te simți?
2. Ăsta-i adevărul, infruntă-l.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Vorbești fără să știi. Nu ai de unde să știi care e adevărul. -.-

| suităr a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi asta-i faza, n-am de unde știu!
Tot tu te plângi, tot tu ții in tine, tot tu iți faci rău.
Și scuze dacă scriu fără să știu, explică și nu se vor mai creea confuzii. Vorbesc puțin cu Ciudățel și aflu că ai un mare secret.Nu,nu mi l-a zis, nici eu n-am cerut și in plus nu-i nevoie să știu.Nu-l trage la rost, e un băiat bun și te ințelege.
Poți să-mi zici cu ce ți-am greșit? Vreau doar să fim prietene ca inainte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suităr):

Uite, pentru mine cuvântul „prieten" nu există. N-am fost niciodată prietene -_-.

| Neverwas a răspuns:

Multa bafta.
Eu am incercat de doua ori si tot aici sunt.
Dar, daca vrei un sfat sincer, nu-ti pierde vremea cu tentative, ca in ultima clipa ajungi oricum sa le regreti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, baftă, dar dacă ai de gând să iei supradoză, să știi că 17 pastile n-o să-ți ajungă.

Răspuns utilizator avertizat
| Ayako a răspuns (pentru Shooty):

Mi-ai furat vorbele din gură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu o supradoza de somnifere sau orice alt fel de pastile.

| doreal a răspuns:

Nu trebuie sa te omori adica, ai atatea de vazut... pa

Răspuns utilizator avertizat
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Du-te dracu'.Te crezi semn de circulatie?
N-ai tupeu sa te omori asa ca mucles.

Răspuns utilizator avertizat
| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Nerek):

O vai. Toti aveti tupeu cand va bagati in seama dar cand e vorba s-o faceti pe bune va pi*ti pe voi de frica laughing hai taci ca stiu cu ce se mananca treaba asta.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daaaaa, se vede ca ai probleme

(10 răspunsuri)
Salut TPU, Cineva pe ask care are chef de glume?laughing

(1 răspuns)
Salut, stiti cum sa ma imprietenesc cu o fata care nu o cunosc pe facebook? Daca da, cum ar trebui sa procedez? Uneori nu mai stiu ce sa vb cu cineva. cv subiecte?

(21 răspunsuri)
Salut TPU, ce este luceafarul? FUNDA

(4 răspunsuri)
Salut TPU, va cer iar sfaturi legat de o problema cu o fosta. am mai postat intrebari despre asta dar mi- a zis adevaratul motiv pentru care a facut cea ce a facut, era razbunare pentru ca am parasit-? (mai mult)

p.s. ai uitat sa le multumesti prietenilor care ti-au fost aproape, parintilor fara de care nu ai fi ajuns aici, editorului si scenaristului, si tuturor cetatenilor de buna credinta din republica ( ma refer la statia de metrou)

Răspuns utilizator avertizat
| 010101012 a răspuns:

In acest moment ar trebui sa-ti tin un discurs ca la carte in care sa-ti spun ca viata nu se sfarseste aici si nu trebuie sa recurgi la aceste metode...dar din moment ce nu am chef, iti voi spune doar "adio!" si ne vedem in lumea cealalta...e viata ta si nu intervin in ea

| hihellarii a răspuns:

Si care ar fi acele motive? Daca nu-ti place ceva la viata ta, sta in mainile tale sa o schimbi.Nu trebuie sa te sinucizi-.-

| Prrreaa a răspuns:

Am venit sa raspun la intrebare de-acum 2 ani. La multi ani 2016.