Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Smiley-ti da un sms si te intreaba ce vrei cel mai mult sa faci in 2014. Ce-i raspunzi?

249 răspunsuri:
| Tudoro99 a răspuns:

De unde are numarul meu de telefon...

| catalinaeu a răspuns:

Cucu Bau

| violetamariapwp a răspuns:

Sa merg cu el la mare.

| violetamariapwp a răspuns:

Sa cant si sa devin celebra, sa-l intalnesc si pe el...

| serenavand a răspuns:

Vreau macar odata sa vie bunica si matusa acasa de sarbatori.

| EuGabriela a răspuns:

Cel mai mult si mai mut vreau sa iau examenul de adimitere la liceu

| claudytza01 a răspuns:

Ce imi doresc mie le doresc si lor:*

| claudytza01 a răspuns:

Ce imi doresc mie le doresc si lorwinking

| nistor12 a răspuns:

Sa ma distrez alaturi de el si de bartos...

| Geea3231 a răspuns:

Sa primesc cadou un iphone 4 blushing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Geea3231):

Întrebarea era ce ai vrea să faci tu în 2014, nu ce ai vrea să i ti cumperi sau să primesti.

| ale7 a răspuns:

Sa merg in South Beach

| maly777maly a răspuns:

Sa ma mut in SUA!happy

| maly777maly a răspuns:

SA i-au examenele si apoi sa ma distrrez...si sa fiu fericita!

| Vannne a răspuns:

Păăi. Îi zic că încă nu mi-am facut planuri pentru 2014. Darr, nu ar strica să ne intâlnim şi să vorbim la un suuc, ca doar chestiile astea nu se vorbesc la telefon.

| Juic3Nice a răspuns:

Vreau sa ma pis

| MankoBreaker a răspuns:

Să fiu fericit.

| RobySz98 a răspuns:

Sa dau tot ce e mai bun din mine la scoala si la antrenamente, sa fie familia sanatosa si sa ma distrez la vara! big grin

| DragosNr001 a răspuns:

Sa sarut fete rolling on the floor)))))))))))

| UniverseIsMyLimit a răspuns:

Îi spun că stau pe net.

| Stefany02 a răspuns:

S-al intalnesc pe el si sa-i zic ca-s fana lui nr #1

| Kydie a răspuns:

Sa-mi dea mie tableta sa-mi dea un pc nou sa-mi dea un nou pet sa-mi dea casa lui sa-mi dea familia lui sa-mi dea popularitatea lui sa-mi dea o sticla de bere sa-mi dea banii lui sa-mi dea afacerea lui sa-mi dea vocea lui sa-mi dea telefonul lui sa-mi dea masina lui sa-mi dea tot bucurestiul sa-mi dea un magazin plin de dulciuri si gratare sa-mi dea un apartament cu privire catre un ocean sa-mi dea frizura lui sa-mi dea... Sa-mi dea ceva =]] ^_^

| mosw a răspuns:

Sa stau cat mai mult degeaba

| geison99 a răspuns:

Sa merg la un concert de-a lui

| nekmario a răspuns:

Sa vb cu el foarte mult despre cariere lui si altele

| Burnnin a răspuns:

Sa fac bungee jumping.

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Sa trec pe Cosmote, ca am sms internationale

| ana72 a răspuns:

Sa imi iau examenul si sa ma distrez

| vasilicaandreea a răspuns:

In 2014 vreau sa ma distrez mai mult

| Roxana75 a răspuns:

Hmmm...pai as vrea sa ii fac pe oameni sa zambeasca si sa fiu aproape de cei dragi happy

| DeeaDenyyyy a răspuns:

"aaa,pai,pentu inceput, as vrea o masina, preferabil o decapotabila, o vila in hawaii, o casa cu etaj in New york in care sa am servitori"laughing