Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Smiley-ti da un sms si te intreaba ce vrei cel mai mult sa faci in 2014. Ce-i raspunzi?

249 răspunsuri:
| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Vreau sa inchida telefonul =]

| Nujjjjjjjjghf a răspuns:

Vreau sa respir.

| lunathemoon a răspuns:

O excursie intr-o tara straina

| 010123 a răspuns:

Sa merg cu el la mare!

| ΣηJΦY a răspuns:

Sa ii cer net nelimitat rolling on the floor

| Andrey3oo7 a răspuns:

Vreau sa traiesc, sa visez si sa rad! happy

| Nejmoq a răspuns:

Sa am un an mai bun ca 2013.

| Sorinacio a răspuns:

Sa fiu si eu Mos Cosmote impreuna cu el si cu Pavel Bartos anul viitor.Sau varianta a doua : sa castig la loto.

| Meow15 a răspuns:

Îi spun că vreau să petreacă o zi cu mine şi prietenii mei big grin.

| Martina5 a răspuns:

Să-mi iau un jetpack.

| Martina5 a răspuns:

De unde ai numărul meu de telefon?

| betty678 a răspuns:

Vreau sa renunt la o persoana care mi-a facut mult rau. L-as ruga sa ma ajute sa renunt si sa uit acea persoana.

| Lhurricane a răspuns:

Mhm,vreau sa zgudui lumea celora care intreaba. An nou fericit ^^

| xdiduuu a răspuns:

Sa merg la shopping laughing

| Pearl01 a răspuns:

Sa calatoresc prin toate orasele din Romania.

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Sa ma intalnesc cu el si sa imi dea un autograf big grin

| 010101012 a răspuns:

" Eu vreau doar sa iau examenul, pentru ca dupa aceia sa mergem toti trei Hawai"Bineinteles ca ne vom intalni la areoport ca sa ne luam bilete, eu imi voi "uita" portofelul acasa si ii rog pe baieti sa mi-l plateasca si mie, asta si camera de la hotel, pe langa biletul de intoarcere, desigur big grin

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Vreau sa am realizari,sa nu mai pun suflet in toate prostiile,sa nu mai sufar,sa privesc inainte indiferent de probleme,sa tin mereu capul sus,sa fiu puternica, sa le arat ca nu-mi pasa si sa nu aplec urechea la toate prostiile, sa invat mult mai bine la scoala, sa le arat ca nu-mi pasa de nimic, daca-mi doresc ceva, voi reusi.Anul acesta vreau sa fie cel mai bun s cel mai frumos an dintre toti.

| nimeniooda a răspuns:

Sa fac bine, Tu? laughing

| ZeroDiferit a răspuns:

Bai nene de unde frantz ai nr meu de telefon, a?

| Hinata1999 a răspuns:

Păi in primul rând de unde naiba să aibă numărul meu de telefon? După ce lămurim îi spun că îmi doresc să iau doar note de 10 la matematică și la fizică sau mai bine la toate materiile.

| liceu a răspuns:

Sa sar cu parasuta, dar nu am eu curajul astalaughing.

| Catrinutza29 a răspuns:

Un iPhone 5.

| RuxyzLOL a răspuns:

Sa petrec o zi cu el si cu alte vedete happy

| JansonLupu a răspuns:

Sa traesc si sa invat mai bine ca in 2013

| trisha88 a răspuns:

Imi doresc sa ma distrez mai mult in 2014.

| deny2002 a răspuns:

Sa stau pe telefon pentru a trimite mesaje si mai ales pentru a vorbi cu tine si cu Bartos.

| BeyondTheMusic a răspuns:

"De unde ai numarul meu?"

| Soldier92 a răspuns:

Sa ma distrez mai mult decat anul trecut!

| MarinaaLarisaa a răspuns:

Vreau să am multe realizări, mult noroc şi o tabletă.