Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Smiley-ti da un sms si te intreaba ce vrei cel mai mult sa faci in 2014. Ce-i raspunzi?

249 răspunsuri:
| Miranda27 a răspuns:

Ceva...nebuniii! laughing nu stiu, sa zbor cu parasuta, sa dau o petrecere din aia, sa fug de acasa in padure, sa ma intorc din padure, sa mai dau petrecere o data, distractie, distractieeeee big grin dar, ce-o sa se-ntample cu adevarat: scoala sad

| Bella1love a răspuns:

Sa merg in Hawaii, acolo sa ma intalnesc cu Selena Gomez, unde primesc gratuit o tableta si un I-phone cu care fac poze cu Selena, le pun pe facebook si devin popular! happy

| xFire8789 a răspuns:

As sari in sus de bucurie big grin

| alexa3000 a răspuns:

Sa merg in calatorii happy

| alexa3000 a răspuns:

Sa petrec timpul cu elwinking big grin

| Muffinss a răspuns:

Să fiu mai zâmbitoare! ^^

| caiboiul a răspuns:

Vreau sa imi eau ne aparat un pian si sa merg la carate.

| Andrei0510 a răspuns:

Amandoi sa fim sanatosi ca restul se rezolva.

| 1stResponder a răspuns:

Saaa... ma mentin la acelasi nivel (la scoala) sau sa cresc, mai bine. Si sa-mi tin aproape prietenii happy

| georgege a răspuns:

Vreu sa-mi iau note 2 sau 3... Si sa am multe prietene laughing

| IrinelRaducan a răspuns:

Exact

| PandaaKid a răspuns:

Sa primesc un topor.

| Elenamiki a răspuns:

Sa merg intr-o vacanta cu parintii macar odata

| xBlueAngel a răspuns:

Sa fiu fericita happy

| vardolnicusor a răspuns:

Sa sar cu parasuta si sa fac chestii d-astea happy

| SimiiiSimona a răspuns:

Să fac lumea mai bună!

| RusescuO a răspuns:

Vreau sa intru la un liceu bun, cu o nota mare in Evaluarea Nationala!

| Fiona35 a răspuns:

Sanatate, fericire, noroc, multe surprize, pace liniste si velelie in familie.

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Salut Smiley. Eu in anul 2014 vreau sa am mai multe realizari si sa fac ceva construnctiv. Si nu uita Leru ii Ler Si Netu-i Nelimitat!

| Simbol1 a răspuns:

Vreau sa fac 100 de euro pe luna in http://www.marketglory.com/strategygame/ady_yo

| Simonika1264 a răspuns:

Sa merg la petreceri cu el, concerte, cluburi etc... Sa ma distrez

| AbigailCiobotaru a răspuns:

Vreau sa iau 10 la examene! laughing Sa merg la concertul LED Apple, si multe altele...

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Vreau sa iau note bune si sa ma distrez

| KentNanotek a răspuns:

Sa ma distrez laughing

| BeatriceL90L a răspuns:

Pe langa faptul ca anul acesta termin facultatea si sper din suflet sa ma si angajez in domeniu, imi doresc sa reusesc sa pun niste bani deoparte pentru a putea publica poezii.

| KiGtOgT a răspuns:

Il intreb de unde are numarul meu laughing

| ankappa a răspuns:

Sa iau examenele, sa imi cumpar un.laptop si o tableta pentru mami ^^

| dragalasa a răspuns:

Sa slabesc laughing

| RaluuxD a răspuns:

Sa -l bat pe Van Damme :3. Nu il gasesc nicaieriiiiii straight face

| BlackAngel33 a răspuns:

Vreau un an in care sa nu ma mai cert cu nimeni, sa trec cu bine peste tot si eventual un telefon nou! :* Mi le dai tu?