| obarbiebruneta a întrebat:

Stau uneori si ma gandesc. Baietii au creier? Sau in loc de creier au malai? Nu imi pot da seama. Am cunoscut si inca mai cunosc o multime de baieti dar toti gandesc la fel.

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@obarbiebruneta-cred ca, culoarea naturala a parului e blond!
Ptiu, la dracu, ce am nimerit-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem creier, dar cata materie cenusie are fiecare, asta e problema! Si sa nu generalizam! Sunt si fete care nu dau dovada de intelepciune, si baieti in aceeasi postura! Fiecare cu,, marfa"lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, parerea mea.cred ca voi fetele aveti creer.ba chiar il si folositi de multe ori.asta in gluma.santeti si frumoase.da...cand va indragostiti, va pierdeti capul.si e grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@spideGirl esti rea no talking
Cat despre intrebare, eu inteleg ce ai vrut tu sa spui. E vorba de unii baieti(nu barbati) care gandesc ca niste copilasi. Nu au absolut niciun obiectiv, niciun tel, au idei doar pe moment si fac doar ce le trece prin cap. Stai linistita, am cunoscut destui!
Dar acum intervin si cei mai destepti, poate chiar inteligenti! Unii au in gand multe dorinte si cu ambitie, chiar reusesc!
Mie personal imi plac si-i admir pe tipii care au un servici si sunt pe picioarele lor.
Asa ca nu te teme draga, baieti cu malai in cap au fost si vor fi...Insa nu toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu te crezi o " barbie ", banuiesc ca esti ceva intre ciuma si coada de matura! In definitiv ce conteaza ce au in cap atita timp cit se folosesc de tine?!
Asa intrebare asa raspuns! si inchide gura ca racesti la o.are!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti avem cerier.
si fete si baieti. Acum depinde cat vrei tu sa arati ca il folosesti. Eu sunt fata si am multi prieteni care sunt baieti si majoritatea gandesc foarte mult(Adica au creier). Dar...deunde ai tras tu concluzia ca toti gandesc la fel?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well, sa o luam logic cei mai inteligenti oameni de pe planeta sunt barbatii. Intrebarea, "baietii au creier?"sunt sigur ca da, deoarece (in cazul de fata) au reusit sa se joace cu tine lipsa de creier fiind de partea cui? Tu cazand in jocul lor ai dat repede vina, si postul tau este cam misogin.Nick`ul tau "o barbie bruneta" merita un raspuns pe masura: WAKE UP, lumea nu este roz! Mentalitatea barbatilor nu este prea diferita de cea a femeilor, mai devreme sau mai tarziu toti se gandesc la acelasi lucru (asta era pana acum ceva timp). Barbatii inca se gandesc la acel lucru( fara exceptie), pe cand femeile si-au schimbat parerile si totodata punctul de vedere, problema cazand acum in general pe buzunarele barbatilor, Am I right? Of Course xD

Si inca odata un mesaj de final WAKE UP!

| rhytmiser a răspuns:

Undei Ken cand ai nevoie de el? of barbie barbie you need more fuc ing laughing))

| wiNNzor a răspuns:

Da, au creier dar ma intreb. tu ai creier?big grin