| αɴι28 a întrebat:

Stirile T/A de la ora 69 fara 69:
-Ashadow a baut raul de votka de la coltul T/A-ului, distrugand astfel Exceelionul.
-Fetele de la T/A (nu toate) au baut prea mult la Rebelion si au inceput sa se ia de Crucified.
-Crucified a aparut la stiri.
-Marian112IsBack a inceput o poveste de Rebelion, care este apreciata de majoritatea userilor.
-Wetfire si Suiti au intrecut nivelul de perversitate legal, adica de 6 Miku si 10 Exceeli, ajungand la 10 MIku si 14 Exceeli.
-Exceel s-a imbatat aseara, si a dansat streaptese pe autostrada T/A.

10 răspunsuri:
| LordBolton a răspuns:

Hmm, dragute stiri, aproape ca e ca in iunie-iulie.

| αɴι28 explică (pentru LordBolton):

Cum era atunci?
Ca nu mai tin minte...

| LordBolton a răspuns (pentru αɴι28):

T/A este mai viu decat era in septembrie-octombrie, exista subiecte de stiri se mai fac lucruri amuzante...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i prima oară când apar la ştiriyawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitări, meritați un premiu pentru știrile astea care nu-și mai au sensul. Care e rostul lor?

| αɴι28 explică (pentru anonim_4396):

Sa te enerveze pe tine. happy

| Cassie223 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fac unii utilizatori (nu pe toti sad... ) sa rada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfat: lasă-l pe RoboţelulAndroid să facă ştirile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turbox a trecut pe aici.

| JustHappiness a răspuns:

Mda...yawn