| chiftelutacrocanta a întrebat:

Sunt mandru ca stau in Romania,desi sunt arab, sunt mandru ca sunt roman in pana mea, tu cat de mandru esti ca esti roman din Romania?

18 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

E de admirat ca poti fi mandru de o tara ca asta.
Eu nu sunt deloc.

| RAY a răspuns:

Si eu as fi mandru daca sar cara 20 de milioane din Romania si ar veni cateva milioane germanii aici ca sa valorifice aceasta minunata tara

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Vom ajnuge 16 milioane în 10 ani. Aşa spun statisticile. SPorul natural este negativ fraţioare.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Anonimuserr):

Din pacate creste populatia a altei natiuni

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

China, India happy care au deja peste 1 miliard 200 de milioane.

| T0T a răspuns:

Din priviri parcă știu pe unul Ahmed, din ce oraș ești?

| Doub a răspuns:

Sunt foarte mândră.
Mai ales când merg în autobuz şi ne îndeasă pe toţi ca nişte plăcine în cuptor.
Când merg pe stradă şi fluieră nişte ciudaţi după mine.
Când nu opresc maşinile la trecerile de pietoni şi merg pe principiul: "Şi aşa suntem mulţi."
Când femeile bătrâne nu stau la coadă sau se uite lung la mine să le dau locul.

Deci, în concluzie, iubesc ţara asta şi sunt mândră de ea.

Ps. Sper să nu vină teroriştii.

| Doub a răspuns (pentru T0T):

Exact, exact asta am citit acum câteva minute.
Da, ce pot să zic? Trist.

| Anonimuserr a răspuns:

Trăim în România şi asta ne ocupă tot timpul.
"Salamalekom Ahmed sadiqi aleaziz! 'atamanna 'an takun bakhir!"
Special pentru tine Ahmed.

| Suck a răspuns:

Mandria e un păcat... eşti mândru că eşti român dar tu eşti arab. Ți-aş da un pistol.

| Geanin a răspuns:

Sunt asa de mandru ca sunt roman incat mi-as fi dorit ca astazi sa vorbesc maghiara sau germana...

| alexandrualind a răspuns:

Foarte fericit.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Sunt pe jumatate, deci sunt pe jumatate mandra?thinking

Răspuns utilizator avertizat
| xXDJMinerXx a răspuns:

Si eu sunt arab. Hai sa fim BFF.