| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am intrat la "Educatie si cultura generala" si am ajuns la o singura concluzie:

Categoria a fost creata pentru a pune intrebari cu teme. (stiu ca suna ca un r4h4t, dar nu stiu cum altumva sa le zic.)

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ma duc sa pun o intrebare acolo ca sa imi faca aia tema

NOname
| NOname a răspuns:

Nu, categoria a fost creata, ca sa-i detectam mai usor pe cei cu temele si sa-i raportam in masa. smug

| giuly a răspuns:

De fapt, tot ce e spus de tine suna ca un rahaahhaaah dar ce tot zic aici
Good job, prietene!

| Malvina24 a răspuns:

Pai dar unde vrei sa posteze temele? La dragoste si sex? Normal ca le posteaza acolo.
@aNoNiM in regulament scrie sa nu se posteze teme isa regulamentul este numai pentru unii utilizatori valabil.

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Mie chiar imi place categoria aceea, este o categoria foarte vizitata, Cred ca doar acea categorie ne salveaza de la o etichetare de genul ''Aaa, TPU, site-ul ala cu intrebari stupide si lucruri obscene''.

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Si totusi in regulament scrie clar>>nu e voie sa pui intrebari ca sa rezolvi temaasad

| Linda100 a răspuns:

Nu, nu a fost creata pentru teme. Membrii TPU anunta fiecare utilizator nou, dupa ce isi creaza contul. Una din reguli este : Nu veti pune intrebari cu temele de acasa. Sau ceva de genul, in concluzie, utilizatotii nu au voie sa ceara rezolvarile temelor pe TPU, iar daca nu respencta regulile, in acest caz li se suspenda contul. Dar unii nu iau in seama regulamentul si isi fac tema pe internet cum s-ar spune.
In schimb au voie sa ceara pareri sau informatii.