| Ani28 a întrebat:

TPU NEWStongueretul animalelor de companie s-a REDUS cu 68%! Luam legatura cu xDerpina care se afla la PetShop:
Eu:Buna ziua Derpina,ce ai sa ne spui?
Derpina:Aici la petShop e nebuniee! Uite, acum vad ca doi useri se bat pe un unicorn! Buna ziua, ca aveti sa ne ziceti?
User1:Neroroidiotul asta nu intelege ca eu am vazut primul unicornu! Si l-am si platit inainte!
User2:Si ce? Ma c*c in banii tai! Unicornu era al meu, da' mi l-au luat hingherii!
Dragi tpusepcatori, revenim in 2-3 minute cu stirile pe scurt. Publicitate:
Le om fraierit:Tableta e stricata!
Le troll vanzator:Hm.345 milioane si e ca noua
Le om fraierit:Cee? Sunt cetatean european si am drepturi
Le troll vanzator:Imi pasa mie...da-mi banii sau adio tableta.

Am revenit, acum stirile pe scurt:
Azi, in piata TPU a avut loc un prostest.Mai multi useri au fost arestati, ceea ce a dus la distrugerea puscariilor din zona.

15 răspunsuri:
| Bujîe a răspuns:

Nu esti amuzanta.

Răspuns utilizator avertizat
| Bujîe a răspuns (pentru Ani28):

Nici n-aveam de gand.

| Speed99 a răspuns:

Mai exact, care useri? Nu de alta, dar vreau sa ii ajut sa evadeze : sparg puscaria cu bazooka in care sunt inchisi si ii eliberez iar apoi ii sechestrez desigurwinking nu-i asa ca am o imaginatie bogata?! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru Ani28):

Adica...au reusit sa evadeze fara ajutorul meu?! Oh nesimtiti! Las' ca ii prind eu si ii aduc la Chuck Norris (cel mai bun prieten al meu desigur big grin) si le zic ca daca nu imi platesc fiecare 500$ il pun pe Chuck sa ii omoare cu un Nokia! straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru Ani28):

rolling on the floor Tocmai de asta am pus pretul asta laughing Mwhahaaha devil
P.S : Ashadow te alaturi mie si lui Chuck norris? devil Vom stapanii toata tara rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru Ani28):

Phhh nu-i adevarat tongue

| Ashadow a răspuns (pentru Speed99):

Corect,n-ati fi in stare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și show-ul nu a fost făcut. Misiune eșuată. Data viitoare poate va fi mai bine. Sunt de partea lui Bujîe.

| 00AName00 a răspuns:

Ce useri au fost arestati?

| SootheMySoul a răspuns:

Tari știrile, dar chiar nu era nevoie de reclame...

| Omulambitious a răspuns:

Ar fi tare daca ne-ai pune si numele nostru

P.S: Eu sunt un trolll LoOOooOoOOOL