| DarkAngel_1320 a întrebat:

Ajutor... cum se sterge crema autobronzanta de pe maini? Dupa ce s`a uscat si mi-a ramas semn, nu se sterge cu nimic crying

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Incearca cu sucul de lamaie! Succes!

2 răspunsuri:
| Ancaaa a răspuns:

Spala-ti mainile dupa aplicarea autobronzantului si sterge cu un servetel demachiant excesul de produs dintre degetele de la maini si picioare. trebuia sa folosesti manusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Spală-te cu multă apă caldă şi săpun. În mod normal trebuie să se ia. Dacă nu, încearcă cu demachiant, apoi spală cu apă şi săpun. Succes!