| emi_7750 a întrebat:

Am inventat cateva melodi si as vrea sa va antreb cum vi se par si voua imi spuneti?! iubeam si eu candva doi ochi caprui acum stau si plang de dorul lui el ma mintea mai avea pe cineva eu al credeam pentru cal iubeam ma ansela cu prietena mea cat de dobitoc era eu anca simteam ceva de aceea imi plange inima nu voi mai putea sa iubesc pe altcineva numai el era soarele din viata mea de aceea am renuntat la familia mea ca sa fiu cu el pentru toata viataa am suferit destul acum mi-am revenit m-am andragostit de un baiat nou venit an cartier sper ca el sa fie altfel sa simta pentru mine ce simt eu pentru el te voi iubi mereu si tu vei regreta acum tu esti nul nu mai esti an viata mea sunt fericita acum ca am pornit pe alt drum baiatul ma iubeste si nu spun minciuni an final ati spun ai griza de viata ta dar niciodata sa nu spui cuvantul te iubesc esti viata mea nu voi putea sa iubesc pe altcineva doar el e soarele din viata mea de aceea am renuntat la familia mea ca sa fiu cu el toata viata

3 răspunsuri:
| BìbììliciOus a răspuns:

Bună!

Sincer? inceputul este copiat Bambi - doi ochi caprui. [ ceea ce mi se pare urat! ] iar restul este aşaa, luat din statusuri dar totuşi cred ca ieşea mai bine dacă avea şi ceva rimă!straight face
Nu pot spune ca este oribil! ca o părere pe scurt: bunicică!; d

nu te supara. părere proprie!;*

| heiii a răspuns:

Mie nu'mi plc...deloc! mai incearca. si rima trebuie neaparat sa fie prezenta.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Impusca-te!