| midiots a întrebat:

Am neoive de ajutor, trebuie sa aduc 20 de membrii pe un site si nu prea am de unde de aceea m-am gandit sa scriu aici. Ca sa fiu inteles trebuie sa se inregistreze 20 de oameni pe site, site-ul este cu invitatie iar cei care vor sa ma ajute sa isi lase aici idu si le trimit invitatie pe mail.

Siteul e gen lockerz, adica te uiti la niste filme si primesti ptz, iar cu ptz primesti premii pe gratis...ma ajuta careva?

2 răspunsuri:
| RegeleRasului a răspuns:

Te ajut eu

| midiots explică:

Lasati-va idurile aici sau trimitetile prin mesaj