| CripteX a întrebat:

Am nevoie de ajutor: in clasa la mine sunt niste pitipoance care ma critica si ma injura din orice motiv (sau chiar fara motiv), si nu stiu ce replica sa le dau.
Imi puteti spune, va rog, niste replici inteligente, sa nu fie injuraturi, dar este bine daca au sens dublu.winking

3 răspunsuri:
| deeDEE1269 a răspuns:

Ce ceri u e imposibil dar trebuie tu sa ai inste idei sa i le intorci nu prea putem sati dam niste replici ca sa i le intorci ca nu stim ce iti spune

| Rebecca009 a răspuns:

Lasa replicile! ia-le de par!

| CripteX explică:

Pai... injura si imi fac observatie cand ma tund sau cand merg la scoala cu haine noi. Si se mai baga si cand vorbesc cu altcineva. Si ma mai intreaba daca sunt satanista si imi spun des ca le deprim.