| Moov a întrebat:

Am sa va dau finalul compunerii mele pentru tema la romana, sa aud pareri:
-Mai sa fie, am ajuns in Paradis!
Dar paradisul nu este la nesfarsit.Adam este dezamagit de noi, de urmasii lui, pentru ca am facut din Paradis un iad.Am stricat tot ce ne-a dat Dumnezeu, nu am stiut sa pretuim ce am avut.Multi sunt constienti de asta, dar din pacate timpul nu se da inapoi si asta e lumea in care traim.

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Wow O.o Asta da final

Bravoo :*

I like it :X

2 răspunsuri:
| Gaby29 a răspuns:

Misto sigur o sa iei minim 9...

| Deriss01 a răspuns:

Eu ti'as da 10 pentru. finalul asta. Ash vrea totusi sa stiw si restul. Cred ca compunerea tha este super big grin