| VladCosmin007 a întrebat:

Am un iphone 7 plus si e blocat Orange(asa l-am cumparat de pe net) cat ma costa decodarea? Am intrat la ei pe site si nu am prea inteles zicea ca poate sa fie gratis sau 51 de lei sau 410 lei. Nu stiu daca acest telefon a fost cumparat la liber sau la abonament dar aveam actele lui si le-am pierdut(de prost ce sunt) oare au imei-ul in baza lor de date sa verifice?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.facebook.com/simgo.ro/ ar fi o varianta.

| petitconseil a răspuns:

Poti merge la mai multe service-uri de telefoane din orasul tau si sa intrebi acolo cat te-ar costa sa il decodezi.Si unde e mai ieftin, acolo il poti decoda.Succes!

| amzosoft2003 a răspuns:

Verificare gratuita pentru imei-urile de OR RO : http://www.decodare.info/pret-decodare-iphone.htm