| 김남길 a întrebat:

Am urgent nevoie de ajutor, compuneti pentru mine o mica amintire pentru un coleg de clasa, imi este foarte simpatic, este cel mai bun coleg pe care ar putea sa-l aiba o persoana, este si foarte amuzant. mai vreau una pentru un coleg cu care nu am prea vorbit si una pentru un cole cu care la inceput m-am inteles foart bine mai pe la final nu ne prea intelegeam dar acum e totul ok. mersi frumos dau funda si voturi, raman datoare celor ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| gyna201 a răspuns:

Pentru colegul de clasa ai putea sa-i spui km asa gen o amintire.te apreciez foarte mult deoarece mereu mi-ai fost o persoana de incredere si in clipele grele dar si in clipele bune tu mereu imi inspiri lucruri minunate imi lasi amintiri frumoase si foarte greu de uitat cineva mereu va fi langa mine care sa-mi alunge singuratea si sa-mi dea mereu un zambet pe fata iar acel cineva esti tu iti multumesc pentru momentele frumoase petrecute impreuna si ca ai fost alaturi de mine oricand am avut nevoie asta ar fi o ideebig grin