| anonim_4396 a întrebat:

Apelez iarasi la voibig grin maine am o prezentare despre traditii si obiceiuri de paste din zona transilvaniei. cum sa incep prezentarea adica prima data sa spun cine sunt sau asa? trebuie sa prezint si costumele si bucatele pe care le'am pregatit...deci cum sa incep? vreau ceva in gen" pentru inceput...". daca aveti alte idei va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Luis9 a răspuns:

Ma numesc[...] si o sa prezint traditiile si obiceiurile de paste din zona transilvaniei.de aici zici ce ai scris in prezentare big grin