| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa practic ceva sport [dar nu cu mingea,adica basket,fotbal, handbal, volei..etc].
Ceva gimnastica, inot, dans.
Problema este ca eu stau la tara si nu prea am unde sa imi fac abonament la sala/piscina ..etc.
Ce sa ma fac?crying Oare in judetul/orasul arad ar fi piscina [nu strand] unde se fac lectii de innot [stiu sa innot dar ...ideea conteazarolling on the floor] si iti poti face abonament..cam cat ar costa?
Ceva sfaturi din partea voastra..cum sa o conving pe mama sa ma lase si alte sporturi din astea la care as putea sa particip
P.s:Sunt fata si am 13 aniwinking.
Funda si vot bineinteles:*!

Răspuns Câştigător
| Karina77 a răspuns:

Pentru dansuri ai putea sa inveti de pe youtube... Iti faci loc in camera si exersezi miscarile lor. Scrii si tu: Miscari de dans pentru incepatori. big grin. [Sper ca am fost de ajutor tongue]