| Anonim_8992 a întrebat:

acum cateva zile am aflat ca un baiat[de care mi-a placut dar acum nu`mi mai placeoh go on] ma place, chiar el mi-a spus si intr-o seara l`am visat. o colega mi-a spus ca dk visezi pe cineva inseamna ca acea persoana s`a gandit la tine sau i`a fost dor de tine.este adevarat?

2 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Asa se spune. dar nu cred in toate superstitiile oh go on

| Kesha1428 a răspuns:

Da,cica asa se spune,uneori e adevarat,dar uneori nu,depinde,dar daca el te place si tu l-ai placut inseamna ca e o legatura intre voi,si daac nu-l mai placi eu cred ca ar trebui sa-i dai o sansa, poate, poate