| kdnkdf a întrebat:

am o problema. Deci, baiatul cu care sunt eu e foarte fitos, adica de exemplu s-a suparat ca la scoala nu am putut veni pe hol pentru ca diriginta ne-a tinut. Apoi, a zis ca daca mai stau langa un baiat se desparte de mine. Se supara pe mine din orice. sau eu ma duc acolo pe hol, el se uita la mine si nu vine, sta cu prietenii lui...Nu pot sa ii zic ca nu imi convine pentru ca se supara. dar el mereu imi face reprosuri iar eu stau si tac si nu stie ca greseste si el...nu pot sa ma despart de el pentru ca il iubesc prea mult. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| LittleRose a răspuns:

Pune un prieten bun de-al tau sa bata apropouri la el ca e prea posesiv.Inteleg ca nu ii poti face tu reprosuri dar pe ceilalti nu ii retine nimic. Daca este atat de gelos cred ca tine la tine.Sunt anumiti baieti care isi tin prietena din scurt tocmai pentru ca le e teama sa nu o piarda.Mult succes :*!

| Эðσ a răspuns:

Spune-i. oh go on
Chiar daca nu o sa accepte doar nai sa stai cu el si sa fii ca oke o carpa. oh go on
Nu stiu cum unele fete sunt total orbite de falsifitatea baietilor. Sincer mie mi`s-a intamplat dar trec peste si dupa invat.happy
Sper ca ti-am fost de ajutor. Byes. wave

| EminEm_3099 a răspuns:

Draga mea, daca face asa nu inseamna neaparat ca e fitos ci ca e foarte gelos deoarece tine mult la tine. O relatie cred ca stii si tu se bazeaza pe comunicare. Ai face mai bine sa il inviti la o intalnire in particular, de preferat intr-un loc cu multi oameni ca sa nu poata face vreo scena si spune-i ce te framanta si incearca sa-l faci sa inteleaga ca-l iubesti si nu vrei sa te desparti de el, dar atitudinea lui te cam deranjeaza. Sper sa ai succes. Te pup. pa pa

| katy a răspuns:

Vorbeste deschis cu el, zi-i hai sa vedem cum facem eu iti spun ce ma supara la tine si tu imi spui ce te supara la mine si hai sa incercam sa nu mai facem lucrurile astea ca sa nu se ajunga la despartire