| Amma196 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. M-am hotarat sa merg la Liceul Militar din Breaza. As vrea si eu niste informatii despre cum se intra, in ce constau probele sportive si orice alte detalii care mi-ar fi de folos. Dau fundita persoanei care imi aduce cele mai clare si folositoare detalii.

Răspuns Câştigător
| Anutzaxx a răspuns:

Poi cred ca se intra cu o medie nici prea mare dar nici prea mica cerd ca un 6-7 e bunwinking.Tu tb sa stii totul despre sport. Tb sa stii multe lucruri. Tb sa stii sa sari la capra, la lada. Pt ca si astea o sa-ti fie de folos crede-ma.winking Si tb sa mai alergi repede. Nota ta cam tb sa fie de 10 starwinking.
Funda puppy dog eyes [-o<