| eb4ever a întrebat:

am si eu o mare dilema...este cumva adevarat ca phoebe tonkin (cleo din h2o ) a murit sau sunt doar zvonuri rautacioase? si am mai auzit faptul ce emma este inlocuita de catre indiana evens.si ca o s-o cheme in serial bella... dar cand apar episoade noi in formula asta cleo-bella-rikki? mersi

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phoepe Tonkin nu a murit, ci Emma. Si cand apar episoade noi o sa fie formula: Bella, Cleo si Rikki.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca Emma si Cleo se drogeaza dar Emma {claire holt}a murit in urma unei operatii de cancer acum 2 luni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat nimic
emma a murit in urma unei operatii de cancer. scuze crying
cleo a murit in urma unei accidentari. straight face
si rikky fumeaza si se drogheaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai desteptelor cleo si rikki se drogeaza si emma a murit de cancer eu sunt prietena ei am id ei si am fost la inmormantare sa stiti asta e adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai inteleg nimic prima data cica pe net ca emma se droga si fuma si a murit de cancer apoi cica a calcato masina dar proma data fost ca cleo a murit dar cine stie?(parerea mea e ca.sunt barfe,.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca sunteti prosti am observat ce ati scris rolling on the floor la varsta lor droguri aveti un pic de creier? nu se sttie daca a murit sau nu? parerea mea e ca sunt numai vrajeli (barfe) vorba lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat ce a murit cleo da a murit ema! cand a vrut sa treaca strada a fost lavita de o masina! si da ema e inlocuita de indiana evens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma a murit, iar cleo se drogheaza pentru ca era cu ea si a facut un soc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma a avut cancer la san si dupa aia a operat-o ca sa poata sa joace dar dupa aia a vfacut cancer la par si a chelit asa a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da numai ca nu cleo a murit ci emma dintr-un accident cu masina se droga in timp ce mergea cu masina si a cazut cu masina in apa in mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...acum.poate emma a murit.ca pe ea a inlocuite...nu stiu ce sa-ti spunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is o fata ma cheama alexandravreau sa fiusirena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu stiu sigur dar cred ca da mai bine cauta pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ema a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bay eu stiu laughing e simplu cred ca nu a mai vrut sa joace si de aia in film a spus ca a plecat cu parintii prin toate tarile laughing) dativa seama bayy cum sa moara O_o desteptii lu peste laughing)rolling on the floor eu cred ca va aparea sh ea din nou in film sh vor fii patru sirene phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phoebe Tonkin nu a murit dar Emma a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aparut si da emma a fost inlocuita de catre indiana(bella)si daca a murit emma habar n-am ca toti zic ca a murit cleo iar alti ca emma si nu stiu ce sa mai cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu cred ca phoebe tonkin(cleo din h2o)este moarta, sau cel putin asa se aude ca a murit deoarece se droga da nu cred ca ar fi adevarat. daca e adevarat atunci cum de au aparut episoadele astea noi cu cleo, rikki si bella daca murea cleo o inlocuia cu altcineva.deci...nu e moarta eventual scrie pe gogle inmormantarea lui phoebe tonkin si vezi ca iti apare saitu da primele doua din astea nu merg deci nu e adevaratbig grinhappyasa ca nu e moarta cu placere ca team lamurit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceai ma eu am auzit ca ema a murit an accident de masina si nustu credeam si eu copii hai paaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de adevaratelea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cleo nu a murit.se spune acest lucru despre ema, iar bella nu o inlocuieste.este doar o noua prietena.sa nu mai crezi totusi zvonurile ci incearca sa cauti date de peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit.sunt doar minciuni.fosta emma joaca acum intr-un serial de groaza numit "Messengers 2: The Scarecrow".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut filmul cu cleo rikki si bella. da cred ca emma a murit dar cleo nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te uiti la tv pe dysney chanel vei vedea ca deja a aparut seria3.si nu! pheobe nu a murit sunt doar zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea spune ;cleo na murit dar emma da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea spune; cleo na murit dar emma da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chia sunt complet derutata si nu mai stiu ce sa cred sau de unde sa ma informez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici cleo si nici emma na murit suunt zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu cre ca a murit daca nu murea aparea in episoadele noi cleo ci riky zic ca e plecat o fi posibil nu stiu