| pinkLife4me a întrebat:

bunica mea mi, am dat azi un aparat care merge cu film ...nu-s cat costa filmul, voi?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Filmul costa 20-25 lei in functie de prducator si poti face cu el maxim 36 de fotografii, se gasesc la orice centru foto!
Daca cumva este mai vechi si se folosesc filme antice atunci nu prea vei gasi ...depinde de modelul aparatului!
Sincer nu merita, 20 lei filmul si dupa ce faci fotografiile mai dai inca 10 pentru developat plus fiecare fotografie mai costa ina 2-3 lei in functie de dimensiunile dorite!
Vei ajunge la cca 100 lei doar pentru un film ...mai bine mai pui 100 si iei unul digital si fotografiile ies super si cu un card bun poti face sute!