| ymary a întrebat:

Cine imi poate spune cat costa un CD sims 2? happy Multumesc! funda :-x.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

The Sims 2 Deluxe PC - 99 lei aici http://www.game-shop.ro/pc/pc-simulator/the-sims-2-deluxe-pc (cred ca este cel mai mic pret)
Bafta!

2 răspunsuri:
| Aliiinutzatha a răspuns:

100 ron si pentru ca este promotie 99:X:X il pot gasi la carreuforu si la real, maritimo fiindca cele luate de pe net pot da error foarte usor sau poate chiar sa nu mearga:X:X sper ca te-am ajutat

| LadyNaty a răspuns:

Prin cora costa 50 de lei... Daca il iei de la un magazin special de jocuri in jur de 100 lei.