| TheWomanInBlack a întrebat:

Cine imi poate spune un site de unde pot citi carti in intregime online? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.com/......ormat.html si plus, cauta pe google biblioteci online.Nu sunt multe, si care sunt costa, dar le afli cat de cat.

2 răspunsuri:
| kissmealiss a răspuns:

Cauta pe scrib.ro eu de acolo le citesc in intrgime asa cum ii in carty bafta

| Puful3t3 a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4ce5623fe90b8155300377
League of Legends este un joc care seamana cu DotA, mult mai interesant si funny.
Daca va veti face contul pe acest link, veti primi boosturi de xp si ip dupa ce faceti level 5 pentru ca ati fost recrutati de un player, iar daca ajungeti la level 10 veti primi 1000 RP(care sunt credite in joc) si veti putea sa va luati skinnuri pentru eroi.
Linkul este 100% sigur.