| PurpleAngel13 a întrebat:

BunakissCine stie un site de unde pot downlada Harry Potter Si Piatra Filozofala (de J. K. Rowling). Am cautat si eu dar am gasit decat cu plata si eu vreau free.Multumesckiss

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna PurpleAngel13,
De aici http://www.scribd.com/doc/24146252/Harry-Potter-Si-Piatra-Filozofala
Dai la Download, alegi PDF sau orice altceva vrei, dai Download now si ca sa nu platesti vei vedea un buton cu "Upload a Document". Iei un document din calculatorul tau si il uploadezi acolo si apoi vei putea continua cu descarcarea la cartea ta.
Pa, pa

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Cartea sau altceva te intereseaza!