| 141998 a întrebat:

Buna
Cu ce medie se intra la profilul Turism si Alimentatie?

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

Pai se poate intra la turism cam peste 5.50 iar la alimentatie cam 7.00 dar depinde si de liceu dar la toate aproximativ astea sunt.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Depinde de cate locuri sunt la acest perfil! daca sunt 28 vor intra primii 28 de persoane care se prezinta si au media cea mai mare!
Nu exista o medie anume!

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Nu exista o medie anume! DAca sunt 30 vor intra primii 30 care se prezinta, si au media cea mai mare posibila! SUCCES.

| itscloudyoutside a răspuns:

Nu există o anumită medie cu care se intră. Depinde de liceu şi de nivelul de pregătire al elevilor care vor să intre acolo în anul respectiv.