| AnemonaP a întrebat:

Daca nu sunt imputernicita pe cardul mamei,ducandu-ma cu cardul acesteia, buletinul si buletinul meu la banca as putea trimite niste bani in alt cont?

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Daca nu esti imputernicita nu poti faci nici o operatie cu contul mamei. Poti depune in alt cont dar doar de pe numele tau si iti trebuie doar buletinul tau si banii.

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai 18 ani poti.Nu vad de ce ai nevoie de cardul mamei? De acolo trimiti banii? Nu prea inteleg ce vrei.

| Nitunitu a răspuns:

Daca vrei sa tragi bani de pe cardul ei in contul tau sau al altcuiva opreste-te.

Intreab-o daca iti da si spune-i pentru ce ai nevoie happy