| XLittleGirlX a întrebat:

Buna!
De unde pot descarca si eu video mp4 dupa mai multe site-uri?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si descarca
http://www.umnet.com/downloads/mobile-videos.aspx
Ai video in format mp4 si 3gp! Amandoua formatele merg pe telefon. Ai 480 de pagini cu video acolo.Pentru download da clik pe poza (joc /aplicatie/videoclip)si apoi download (scrie cu albastru)in stanga pozei si apoi ai in dreapta deasupra pozei clik pe Download to phone (descarci direct in telefon daca ai telefonul conectat la pc) sau Download to pc (scrie tot in dreapta cu albastru)
Bafta!