| anonim_4396 a întrebat:

Dau cont de metin2tim lvl 88 (sura magie neagra) si lvl 86 (ninja lama) cu toate skillurile P /cal militar/iteme bune (sura e full bonus 6/7 ) la aceste 2 conturi adaug si un buff de lvl 78 cu skilluri P si cal militar.Astept aici un id pentru a discuta mai multe. Conturile le dau pe iteme pe metin2ro TAURUS ( server 6) sau iteme metin2gx ( mai putin )

1 răspuns:
| NobodyHeree a răspuns:

Si...banuiesc ca nu dai contul' de pomana.Ce vrei in schimb?