| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste statusuri de fite, fitoase pentru fete cu mofturi si pretentii. Dau funditakisskiss

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste, te ameteste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate"

, mori dupa ea, are... are cu ce, are dintre toate fetele, are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.

fara Lycra si solar, asta e bronzul natural, Si special pentru tine, DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune, spun pe bune, mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck, ca si mie imi convine smug

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n`are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt. ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo. o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele. dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!love struck

Funda`?>smug

123 răspunsuri:
| Cromasston a răspuns:

Asculta melodiile Codului Penal...sau melodii gangsta rap... unele versuri sunt super si impresioneaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iubi un fotbalist caci te lasa pentru antrenamente

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fitze roz si shmekerite pentru cine tine minte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fata de pus in rama nu ca orcie panarama id meu este blaxy_girl_luciana

| Bib a răspuns:

Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`.winking tu ma respecti pe mine happy. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.; x

Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` happy ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii`; )

sper sa te ajute; x

| Bib a răspuns:

Numi apare tot!straight face.

Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…

baietii sunt niste...nu mai spun pana la urma doar arat...:@

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

Am tHalenT sHi mare sTil fata spatHe si proFil

Am lansath un sthil jukr.sa fiu zanik number one:X:X

Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca PERFECTA!

Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……winkingwinking:X:X

Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat smug

As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc cum stiu. Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele happy

| kiduuk a răspuns:

"In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spushappy Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt tongue Spui Ca Sunt Fitoasa... Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna cf?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! as vrea si eu niste statusuri de fite si care e subtirica si frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fata adevarata :*tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un dracus miksi scwmpiSOR

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

||suntem fete ^^ALINTATE^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^FITZE^^ si ^^REBELE^^||

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baby, ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cand o sa mai cresti"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baby,ea nu te vrea pentru ca o iubesti ea te vrea pentru ca, ii soptesi "iti fac palat la bucuresti cnd o sa mai cresti"

| madalynutza99 a răspuns:

Sunt o fata alintata...la baieti e fata lata...sunt o fata frumusica si de nimic nu mi-e frica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nascut pentru tine, si acum sta cu minelaughing, daca iubitul ma inseala si tot la mine se intoarce, inseamna ca eu raman pe viata si u o zdreanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia astept sa cresti mai mare sa fugim de politie sa purtam ochelari de soare sa ni se simpta starea de tranzitie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taletul meu e unicat& si de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine-id meu manu_manu469

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am nascut sa fac fitewinking nu sa le suport pe
ale altora
hee hee

sper sati ajute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fitoasa :X! nu-ti convine?raised eyebrows. Ză. i la Mata nu. mi zii miewinking!:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata rasfatata, de Totzy Baietzyy adorata,... Daca sty Cum
Sa ma iei, o sa-tzy dau ceva ce vrei... o sa fym 2 porumbey.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fitoasa cat se poate tupeista pana la moarte

| Bика a răspuns:

TU ma aShteptaI sa Vin.Caci aSha am prOmiSs`. dar acO0m eU sOnt cea cU tel. InchisS`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum. sunt reteaua tinereti. dar si fiica frumuseti. sunt fitoasa cat se poate. tupeista pan' la moarte. indrgita si stilata. ASTAI FATA ADEVARATA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fite, gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun foc sunt fetitz@ smekerita hai p@,! p@,! si gura mica!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-am iubit broken heart nu m-ai iubit crying da-te dracul de tampitlaughing