| NoNameX a întrebat:

Buna TPU happy. Am si eu o mica problema.peste o luna va fi banchetul de clasa a 8a.Nu mi-am ales inca rochia, dar cu siguranta nu o sa fie pana in gat asa ca...aici intrvine problema.Am niste cosuri pe spate si sunt sigura ca or sa se vada si eu nu vreau asta. M`ati putea ajuta spunandu`mi cum sa ma "tratez" de ele? Funda! love struck

Răspuns Câştigător
| luiza_8041 a răspuns:

Pudra de argila e solutia mea, o gasesti la farmacie, nu-i scumpa

1 răspuns:
| ssd a răspuns:

La avon este gel dus de igiena intima cu cirese, eu il folosesc pe fata zilnic si nu mai am cosuri... poate merge si pe spate